Kategorie: Aktuality

Jarní vystoupení dětí

9.5.2019 v 15,30hod.

Zveme všechny rodiče, prarodiče, přátele a kamarády na jarní veřejné vystoupení dětí s názvem CIRKUS. Představení se koná 9.5.2019 v 15,30 hod. v kulturním domě ve Slatinách. Prosíme všechny rodiče, aby si svoje děti 9.5. vyzvedli z MŠ nejpozději v 15,15 a převezli do Slatin. Děkujeme

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
I love this lace wigs uk. I've had it for a week now and it's still wonderful. There were nights where I didn't tie my hair up at night and it's still flowy and soft. The hair extensions uk so I had to make alterations. I did not use the shimmer purple shampoo this time because I want the shine however I did cowash and it's still soft, shiny and flowy. Two weeks later I finally shampooed it with the purple shampoo and it ruined the human hair wigs. It's now tangles and it's dull. The quality of this human hair wigs uk is simply amazing! It does not tangle and feels really soft straight out of the package. It comes with a good amount of brazilian hair and you are able to part it on any side. The purple is about a shade darker than the picture, just for your information! I was able to contact the seller with any questions and they responded very quickly so that was also a huge plus.