Kategorie: Aktuality

Pracovní listy pro předškoláky

Téma týdne: Cirkus

Zde naleznete pracovní listy pro nejstarší děti, ale pokud si je budete chtít vyzkoušet i s těmi mladšími, vůbec to nevadí.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy k těmto listům nebo i k iným námětům, volejte na školkové telefonní číslo. Tento týden, paní učitelky připravily 10 pracovních listů,tj. na každý den 2. Snažte se je vypracovat, protože příští pondělí (8.3.) vás čekají nové a určitě stejně zábavné.

Kromě toho si s dětmi vyprávějte, čtěte, nechte je samostatně vyrábět z papíru nebo různých odpadových materiálů. Určitě na internetu něco najdete! Učte své děti používat internet smysluplně. Nejsou tam přece jen hry nebo pohádky.

A v neposlední řadě nezapomínejte na pohyb a pobyt venku. Děti se potřebují vyběhat a nadýchat se čerstvého vzduchu. A nám dospělým to také neuškodí.  

Co komu patří        Kimova hra       Bludiště       Kreslení        Básnička       

Ryby       Omalovánka       Omalovánka 2       Masky     Kudy do domečku?

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.