Kategorie: Aktuality

Pracovní listy pro předškoláky - 2.týden

Dobrý den,

je tu druhá várka pracovních listů pro vaše děti. Tento týden maličko se zpožděním, za které se omlouvám.

Doufám, že jste vy, vaše děti i celá rodina zdraví a že další týden v domácí izolaci zvládáte v pohodě. Pokud budete mít nějaký dotaz nebo problém s úkoly, volejte na telefon školky - přes týden se dovoláte pí.ředitelce, a pokud budete chtět slyšet svoji paní učitelku, potom bude na tom stejném telefonu vždy v pondělí mezi 9 a 12 hodinou dopoledne. Tak a tady to je:

 Čím se kdo žíví?        Střídání      Bludiště          Hledej rozdíly       Nej, nej, nej

Berušky          Doplň podle vzoru                   Básnička          Vybarvi podle básničky

Hotové pracovní listy dětem uložte pro paní učitelku. Ráda si je prohlédne! 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.