Kategorie: Aktuality

Uzavření MŠ z důvodu karantény

Protože se v mateřské škole u jedné paní učitelky prokázala nákaza nemocí Covid-19, škola musí být v termínu od 16.11.2020 uzavřena z důvodu karantény ostatníc učitelek a personálu.  Pokud se nákaza neprojeví či neprokáže u někoho dalšího z nás, v pondělí 23.11 se opět obnoví provoz.

Děkujeme za pochopení.

Prosím pročtěte si připojené dokumenty.

uzavření obec

informace pro rodiče

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dffewf odpovědět
Don't you have time to care for the sale of your real estate?Nike Air Max Classic BW Do you live at the other end of the countryNike Air Max 90We offer the possibility to set the contract about the real estate selling on-line, so you can manage your real estateNike air max online things from  home.