Kategorie: Aktuality

Zápis dětí do mateřské školy

14.5.2019

Zápis dětí do mateřké školy v Milíčevsi se bude konat v úterý 14.5.2019 od 10 - 12 hod. a od 15 - 17 hod. v budově školy. Formulář žádosti si vyzvedněte předem v mateřské škole a nechte potvrdit od dětského lékaře. K zápisu se dostavte i se svým dítětem. Nyní je třeba zapsat i děti, jejichž rodiče mají zájem o nástup až v průběhu školního roku. s sebou vezměte občanský průkaz žadatele, očkovací průkaz dítěte a rodný list dítěte.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
This lace wigs uk is really growing on me. I would definitely buy from this seller again. I would highly recommend this hair she is pretty flawless & doesn't look like lace wigs uk at all!! You be the judge! I posted many pics so you reading this could make a very informed decision!! If your looking for a blonde Bob or shoulder length blonde wig stop looking now you've found her!! Oh also the human hair wigs uk is incredibly soft, I straightened her and she took to hear amazing, definitely human hair. No complaints! This remy hair is amazing and looks so natural! The wig size will fit a larger head like mine which is great! I just received it 2 day shipping exactly and first hand I experienced NO shedding as I was flat ironing it and combing the brazilian hair. The way this wig was designed is just what I needed! It has only lace by the center part which is perfect for me.