Kategorie: Aktuality

Zrušení rozsvícení vánočního stromečku a besídky

Vážení rodiče,

Zhoršující se epidemiologická situace v naší zemi nás nutí dělat nepopulární opatření. Je nám to velmi líto, ale vánoční besídku a rozsvícení stromečku u školky společně s rodiči musíme zrušit. Nemůžeme nést zodpovědnost za to, že by se při našem předvánočním setkání někdo mohl nakazit COVIDem. Ale protože jsme vystoupení sestavili, společně s dětmi nacvičili a nechceme vás o něj připravit, pokusíme se zprostředkovat vám ho alespoň videonahrávkou. Prosíme vás proto, abyste ve čtvrtek 9.12. dali dětem do MŠ nějaké slavnostnější oblečení, aby vypadaly na videu pěkně. Kde video najdete vám sdělíme až po umístění na příslušné stránky.

Vánoční stromeček u mateřské školy si s dětmi rozsvítíme ve středu 1.12.dopoledne – a vás milí rodiče prosíme o vyrobení nějaké ozdoby společně s dětmi, kterou na stromek zavěsíme. Stačí jeden kousek nebo případně víc – jak se kdo bude cítit a bude se mu chtít. Ozdoby můžete nosit už od zítřka a celý příští týden – tedy do 10.12.

Děkujeme za pochopení a věřte, že nám je to opravdu líto.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.